• Agjencia NewMedia NEW MEDIA është një portal kosovar multimedial dhe agjenci marketingu. Në faqen tonë të internetit mund të gjeni gjithçka që ju nevojitet, nga informimi përmes lajmeve objektive në të gjitha fushat.
 • Albanian Mail Gazeta shqiptare në Britaninë e madhe dhe Irlandë.
 • Bota Sot Gazetë e përditshme shqiptare. Albanian Daily Newspaper.
 • Gazeta 55 Mund të lexoni lajmet e dites dhe gazeten në formatin PDF.
 • Gazeta Korrieri Mund të lexoni lajmet e gazetes dhe të informoheni mbi shqiperinë.
 • Gazeta Tema Gazete e perditshme e pavarur me lajme nga shqipëria dhe rajoni.
 • Information Center Kosova Information Center - është Qendra e parë dhe e vetme Informative e cila bënë shpërndarjen e informatave për të gjitha Bizneset dhe Vepimtaritë e ndryshme në Kosovë. Qëllimi i Kompanisë është krijimi i një ure lidhëse në mes të klientëve dhe Bizneseve në Kosovë
 • Koha Jonë Gazeta e perditshme e pavarur shqiptare. Këtu mundeni ta lexoni lajmin në internet.
 • Lajme shqip online Shqipmedia.com informon në mënyrë të shpejtë, të paanshme dhe profesionale.
 • Shekulli Online Gazete e perditshme. Në internet mundeni të i lexoni lajmet më të reja.
 • Shqiptarët në Skandinavi Komuniteti shqiptar në skandinavi, Albaner i Sverige, Albaner i Norge, Albaner i Denmark
 • Zeri i Popullit Gazetë e perditshme e Partise Socialiste.

Inter CAFFE

31 korisnika prisutno: 0 registrovanih i 31 senkica. Ulogovani: Nema
Filigranska kapija od stihova - Dejan Milenković
16.08.2019 22:52, tragalac@Umetnost
Muzika, tekst - moja omiljena pesma
14.06.2019 08:02, Sammir@Umetnost
Potrosacko drustvo iz vizure jednog potrosaca
14.06.2019 08:00, Sammir@Posao
Vicevi - Mujo, Haso, Lala, Sosa, plavuse i ostali
14.06.2019 07:53, Sammir@Opušteno
Dobro došli - predstavite se
14.06.2019 07:51, Sammir@Opušteno
Poezija - najlepsi stihovi
16.04.2019 08:23, tragalac@Umetnost
Preporuke za citanje - preporucite knjigu, zanimljivo stivo
18.03.2019 10:58, solium@Umetnost
Miroslav Mika Antic - neki pesnik iz Mokrina
12.03.2019 23:11, Maxa@Umetnost

Vesti

Vučić s Majom Pavlović: Pomoći ćemo da se reši problem

Sudar kod Kraljeva: Povređeno petoro mladih, dve devojke u teškom stanju

Ne zna se sudbina četiri hiljade Srba nestalih u ratovima devedesetih

Država povećala vlasnički udeo u Aerodromu "Nikola Tesla"

Nacrtana akcija Partizana: "Bukvalno me je pogodio u čelo" VIDEO

Hodžaj: Taksama usloviti Beograd za povlačenje priznanja

Lajčak: Realnost Kosova je da nije priznato od pet članica EU; Srbija ne bi trebala da potpisuje ugovor sa Evroazijskom unijom

Naslovi.net, 30.8.2019 13:22

Virtuelne razglednice

za rodjendan, godišnjicu braka, srećnu slavu, ženidbu, udaju, položen vozački, prijem u radni odnos...