• Alb Mark Albania Marketing ju informon rreth te rejave me te fundit per vende te lira pune, pasurive te patundeshme, auto market dhe lajmeve me te reja mbi ekonomine vendase.
 • Albtourist - Info Hotel Guide Informacion për hotele, guide dhe udhëtime turistike në Shqipëri.
 • Armando Boni Ne krijojme website per biznesin tuaj, per institucionin apo agjensine tuaj ose faqe personale me cmime te arsyeshme.
 • Automjeti Kerkoni dhe gjeni makina te reja, makina te perdorura, ose me km 0 ne Shqiperi, Greqi, Itali, Kosove
 • BalkanAdria | Agjensi turistike Paketa dhe oferta Turistike
 • Banjat e Dibres Capa Qendra e njohur banlerare per sherim me ujera termo-minerale, terapi fizikale dhe rehabilitim. Dy hotelet e mrekullueshme Banjisht dhe Kosovrast.
 • Banka e Shqiperise Këtu ju do të gjeni informacion për Bankën e Shqipërisë, sistemin bankar, legjislacionin, statistikat dhe njoftimet per shtyp.
 • Banka Per Biznes Ka shtrirje të gjerë në tërë territorin e Kosovës.
 • BKT Faqja zyrtare e Bankës Kombëtare Tregtare ne Shqiperi
 • Blej.com Shitore në internet ku ju mundeni të bleni produkte që kryesisht jan në gjuhen shqipe.
 • Botimet Argjiro Botime shqiptare dhe letersi shqiptare
 • Dhurata.com Dergojme lule e dhurata ne te gjitha qytetet kryesore te Shqiperise e shume fshatra. Shesim online nje llojshmeri artikujsh Shqiptare qe i postojme kudo ne bote.
 • Eagle Mobile është Operatori me i ri Mobil ne Shqiperi
 • EGJ Consulting Kjo agjensi ofron shërbime për punësimin e personave në firma të ndryshme sipas dëshirës së dy palëve.
 • Elektrik Universal Informata përrreth kësaj firmës dhe shërbimet që i bën.
 • Faqe te Verdha Ky websitë është një katalog i madhë elektronik me informacione për bizneset kosovare.
 • Frigofrosteis Dhoma Frigoriferike per te gjitha bizneset. Vizitoni dyqanet tona ne Shqiperi dhe Greqi
 • Hotel.al Kërkoni dhe rezervoni përmes internetit në tërë Ballkanin.
 • Instituti i Sigurimeve Në webfaqen tonë ju mundeni të njoftoheni për shërbimet e sigurimit që i ofron INSIG.
 • Keshillimeligjore - Studio Ligjore Ne ju tregojme rrugen ligjore - ju zgjidhni se cfare eshte me e mire per ju.
 • Kosova e Re Kompania e sigurimeve në Istog. Në webfaqe ju do keni mundësi për tu njoftuar me sherbimet që i kryen kompania.
 • Kosova Real Estate Web faqe për tregun e patundshmeri në Kosovë.
 • Mbreti i Tregut Blog kreativ per Media dhe Marketing, qe synon te mbledh ne nje vend zoteruesit e bizneseve dhe studenteve qe studiojne administrim biznesi, marketing, komunikim...
 • Njoftime.com Ne kemi një platformë në të cilën mund të ofrosh apo të kërkosh produkte dhe shërbime të ndryshme.
 • Poste - Telekomunikacion Online poste edhe telekomukacion ne kosove
 • Rrjeti i biznesit kosovar Në webfaqe ju do të gjeni informacione të detajuara për biznesin në Kosovë.
 • Shpallje Postoni dhe shikoni shpallje falas. Shpallje mundësh me vendos pa u regjistruar fare.
 • Shtepia juaj Vendi ku mund te kerkoni ne listimet e Agjencive Imobilare, Bizneseve apo individeve te ndryshem.
 • Tregu Vendi ku tregu vjen te ju
 • Vas Tour - Albanian Tour Operator Një tour operator që ofron shperbime tërë vitin. Nga internet faqje ju mundeni të rezervoni drejtpërdrejt pushimin tuaj.

Mali oglasi

Dragan 065/884-8890
Iskusni bravari rade hale, garaže, panelima leksanom, kao i kapije, ograde, natkrivanje terasa.

Green Smarthaus +381 65 477 5001
Najpovoljnije i najkvalitetnije montažne kuće u Srbiji, uvoz iz Austrije. Eksluzivni najprodavaniji modeli. Proverite sajt www.smarthaus.rs.

Nikolija +49 176 7884 4021
Minhen i okolina - tražim posao čuvanja deteta, ili dece. Imam jako dobro iskustvo, predana sam i pedantna. Za sve dodatne informacije, možete me kontaktirati. Molim, samo ozbiljne ponude.

Jasmina 060/184-9309
Potrebni preprodavci božićnih ježića od žita. Ručni rad, mali su, simpatični, cena je povoljna i postoji mogućnost pristojne zarade pred Novu godinu.

Edo +385 98 265 705
Selidbe i dostave u Evropsku uniju, i iz Evropske unije, vršim povoljno velikim kombijem.

SZR Limaks Beška +381 022 570 799
Proizvodnja i prodaja - kvarcne peći i kaloriferi. Kvarcne grejalice za brzo zagrevanje, sa i bez daske. www.limaks.co.rs

Inter CAFFE

40 korisnika prisutno: 3 registrovanih, 1 skrivenih i 36 senkica. Ulogovani: cesko, galeksic, niko650 (01:08)

Bolje te vidim kad sklopim oči - Milan Višnjić
Uto 16.12.2014 8:31, micha@Umetnost
Jedan od cudnijih snova
Pon 15.12.2014 15:58, jeka1983@Sanovnik forum
Iz moje svaštare
Pon 15.12.2014 12:48, micha@Umetnost
Sanjam stalno bivseg momka. Da li to ista znaci?
Sre 10.12.2014 7:59, danielarmd@Sanovnik forum
Muzicki kutak - pjesme za prijatelje
Sre 10.12.2014 0:11, apprivoiser@Umetnost
Poezija - najlepsi stihovi
Sub 06.12.2014 10:32, Wind@Umetnost
Filigranska kapija od stihova - Dejan Milenković
Sub 06.12.2014 1:28, tragalac@Umetnost
Recepti, jela od mesa - rostiljijada
Sub 06.12.2014 0:45, niko650@Životni stil

Virtuelne razglednice

za rodjendan, godišnjicu braka, srećnu slavu, ženidbu, udaju, položen vozački, prijem u radni odnos...