• Alb Mark Albania Marketing ju informon rreth te rejave me te fundit per vende te lira pune, pasurive te patundeshme, auto market dhe lajmeve me te reja mbi ekonomine vendase.
 • Albtourist - Info Hotel Guide Informacion për hotele, guide dhe udhëtime turistike në Shqipëri.
 • Armando Boni Ne krijojme website per biznesin tuaj, per institucionin apo agjensine tuaj ose faqe personale me cmime te arsyeshme.
 • Automjeti Kerkoni dhe gjeni makina te reja, makina te perdorura, ose me km 0 ne Shqiperi, Greqi, Itali, Kosove
 • BalkanAdria | Agjensi turistike Paketa dhe oferta Turistike
 • Banjat e Dibres Capa Qendra e njohur banlerare per sherim me ujera termo-minerale, terapi fizikale dhe rehabilitim. Dy hotelet e mrekullueshme Banjisht dhe Kosovrast.
 • Banka e Shqiperise Këtu ju do të gjeni informacion për Bankën e Shqipërisë, sistemin bankar, legjislacionin, statistikat dhe njoftimet per shtyp.
 • Banka Per Biznes Ka shtrirje të gjerë në tërë territorin e Kosovës.
 • BKT Faqja zyrtare e Bankës Kombëtare Tregtare ne Shqiperi
 • Blej.com Shitore në internet ku ju mundeni të bleni produkte që kryesisht jan në gjuhen shqipe.
 • Botimet Argjiro Botime shqiptare dhe letersi shqiptare
 • Dhurata.com Dergojme lule e dhurata ne te gjitha qytetet kryesore te Shqiperise e shume fshatra. Shesim online nje llojshmeri artikujsh Shqiptare qe i postojme kudo ne bote.
 • Eagle Mobile është Operatori me i ri Mobil ne Shqiperi
 • EGJ Consulting Kjo agjensi ofron shërbime për punësimin e personave në firma të ndryshme sipas dëshirës së dy palëve.
 • Elektrik Universal Informata përrreth kësaj firmës dhe shërbimet që i bën.
 • Faqe te Verdha Ky websitë është një katalog i madhë elektronik me informacione për bizneset kosovare.
 • Frigofrosteis Dhoma Frigoriferike per te gjitha bizneset. Vizitoni dyqanet tona ne Shqiperi dhe Greqi
 • Hotel.al Kërkoni dhe rezervoni përmes internetit në tërë Ballkanin.
 • Instituti i Sigurimeve Në webfaqen tonë ju mundeni të njoftoheni për shërbimet e sigurimit që i ofron INSIG.
 • Keshillimeligjore - Studio Ligjore Ne ju tregojme rrugen ligjore - ju zgjidhni se cfare eshte me e mire per ju.
 • Kosova e Re Kompania e sigurimeve në Istog. Në webfaqe ju do keni mundësi për tu njoftuar me sherbimet që i kryen kompania.
 • Kosova Real Estate Web faqe për tregun e patundshmeri në Kosovë.
 • Mbreti i Tregut Blog kreativ per Media dhe Marketing, qe synon te mbledh ne nje vend zoteruesit e bizneseve dhe studenteve qe studiojne administrim biznesi, marketing, komunikim...
 • Njoftime.com Ne kemi një platformë në të cilën mund të ofrosh apo të kërkosh produkte dhe shërbime të ndryshme.
 • Poste - Telekomunikacion Online poste edhe telekomukacion ne kosove
 • Rrjeti i biznesit kosovar Në webfaqe ju do të gjeni informacione të detajuara për biznesin në Kosovë.
 • Shpallje Postoni dhe shikoni shpallje falas. Shpallje mundësh me vendos pa u regjistruar fare.
 • Shtepia juaj Vendi ku mund te kerkoni ne listimet e Agjencive Imobilare, Bizneseve apo individeve te ndryshem.
 • Tregu Vendi ku tregu vjen te ju
 • Vas Tour - Albanian Tour Operator Një tour operator që ofron shperbime tërë vitin. Nga internet faqje ju mundeni të rezervoni drejtpërdrejt pushimin tuaj.

Inter CAFFE

31 korisnika prisutno: 0 registrovanih i 31 senkica. Ulogovani: Nema
Filigranska kapija od stihova - Dejan Milenković
16.08.2019 22:52, tragalac@Umetnost
Muzika, tekst - moja omiljena pesma
14.06.2019 08:02, Sammir@Umetnost
Potrosacko drustvo iz vizure jednog potrosaca
14.06.2019 08:00, Sammir@Posao
Vicevi - Mujo, Haso, Lala, Sosa, plavuse i ostali
14.06.2019 07:53, Sammir@Opušteno
Dobro došli - predstavite se
14.06.2019 07:51, Sammir@Opušteno
Poezija - najlepsi stihovi
16.04.2019 08:23, tragalac@Umetnost
Preporuke za citanje - preporucite knjigu, zanimljivo stivo
18.03.2019 10:58, solium@Umetnost
Miroslav Mika Antic - neki pesnik iz Mokrina
12.03.2019 23:11, Maxa@Umetnost

Vesti

Vučić s Majom Pavlović: Pomoći ćemo da se reši problem

Sudar kod Kraljeva: Povređeno petoro mladih, dve devojke u teškom stanju

Ne zna se sudbina četiri hiljade Srba nestalih u ratovima devedesetih

Država povećala vlasnički udeo u Aerodromu "Nikola Tesla"

Nacrtana akcija Partizana: "Bukvalno me je pogodio u čelo" VIDEO

Hodžaj: Taksama usloviti Beograd za povlačenje priznanja

Lajčak: Realnost Kosova je da nije priznato od pet članica EU; Srbija ne bi trebala da potpisuje ugovor sa Evroazijskom unijom

Naslovi.net, 30.8.2019 13:22

Virtuelne razglednice

za rodjendan, godišnjicu braka, srećnu slavu, ženidbu, udaju, položen vozački, prijem u radni odnos...