Këtu janë vetëm faqet që kanë përmbajtje për gjuhën dhe letërsinë Shqipe. Faqet duhet të janë në gjuhen Shqipe.
  • Bota Letrare Shqiptare Ent shoqëror letraro-kulturor i cili shpërndan falas përmes e-mail dhe boton në rrjet kryesisht krijime letrare.
  • Fjaloret Faqja fjaloret perdor nje teknologji inovative për të bërë perkthimin nga Shqip dhe anasjelltas.
  • Hafiz Online Shkrime dhe poezi per fene Islame.
  • Haik Klubi Shqiptar Një e-journal i letërsisë për poetët Shqiptar dhe botror të HAIKU.
  • Letërsia Disa poezi të grumbulluara, dhe letërsi të huaj.
  • Letërsia Shqiptare Kollazh i letërsisë së vjetër dhe të re Shqiptare.
  • Letersia e Zemres Mijera krijime të letërsisë nga qindra autore.
  • Shtepia Botuese Beselidhja Botues i literatures krishtere në Shqipëri, që po boton serinë e komentareve "Bibla flet sot".
  • Shtepia e Librit Ketu do te gjeni libra ne gjuhen shqip nga shume autorë që shkruaj për lënd të ndryshme.

Inter CAFFE

31 korisnika prisutno: 0 registrovanih i 31 senkica. Ulogovani: Nema
Filigranska kapija od stihova - Dejan Milenković
16.08.2019 22:52, tragalac@Umetnost
Muzika, tekst - moja omiljena pesma
14.06.2019 08:02, Sammir@Umetnost
Potrosacko drustvo iz vizure jednog potrosaca
14.06.2019 08:00, Sammir@Posao
Vicevi - Mujo, Haso, Lala, Sosa, plavuse i ostali
14.06.2019 07:53, Sammir@Opušteno
Dobro došli - predstavite se
14.06.2019 07:51, Sammir@Opušteno
Poezija - najlepsi stihovi
16.04.2019 08:23, tragalac@Umetnost
Preporuke za citanje - preporucite knjigu, zanimljivo stivo
18.03.2019 10:58, solium@Umetnost
Miroslav Mika Antic - neki pesnik iz Mokrina
12.03.2019 23:11, Maxa@Umetnost

Vesti

Vučić s Majom Pavlović: Pomoći ćemo da se reši problem

Sudar kod Kraljeva: Povređeno petoro mladih, dve devojke u teškom stanju

Ne zna se sudbina četiri hiljade Srba nestalih u ratovima devedesetih

Država povećala vlasnički udeo u Aerodromu "Nikola Tesla"

Nacrtana akcija Partizana: "Bukvalno me je pogodio u čelo" VIDEO

Hodžaj: Taksama usloviti Beograd za povlačenje priznanja

Lajčak: Realnost Kosova je da nije priznato od pet članica EU; Srbija ne bi trebala da potpisuje ugovor sa Evroazijskom unijom

Naslovi.net, 30.8.2019 13:22

Virtuelne razglednice

za rodjendan, godišnjicu braka, srećnu slavu, ženidbu, udaju, položen vozački, prijem u radni odnos...