Faqet këtu jan chate dhe forume në të cilet argëtohesh, vetem gjera për argetim dhe jo për kompjutera. Faqet duhet të janë në gjuhen Shqipe.
 • Albanian Site Portal Portali Shqiptar ku mund te gjeni forum, horoskopin, radio, Chat.
 • Albastation Stacioni i Shqiptarve ne interne
 • AlbStars.com Një vend ku tema kryesore është për artistet dhe muzikantet shqiptar.
 • Atdheu Informacione të ndryshme me tema disktumi të ndryshme.
 • Chat shqip Chat shqip si dhe argetim te kendshem muzika mp3.
 • Forumi Katolik Rinor Forumi Katolik është vendtakimi i të rinjve katolik. Bëhuni edhe Ju pjesë e Komunitetit më të madh katolik në Internet.
 • Forumi Kosovar Forum që i dedikohet totalisht Kosovës.
 • Forumi Virtual Vendi i duhur për të gjithë shqiptarët anembanë. Diskutime të ndryshme rreth shoqerisë dhe tema të tjera.
 • Koni Forum Një forum për të gjithë dhe përmban shumë tema të ndryshme për tu diskutuar.
 • Oda Shqiptare Dhoma e hapur per bisede te hapur pa pengesa.
 • Parajsa chat Ketu bisedohet në gjuhen Shqipe, krijohen lidhje dhe miqesi te reja.
 • Parajsa Shqiptare Chat Jeni larg, keni mall për vendlindjen, dëshironi te flisni ne gjuhën tuaj?
 • Parajsa Shqiptare Forum Deshironi te shkruani, nuk dini se ku? Trokisni ne dyert e parajses dhe do të jeni te mirepritur. Gjuha shqipe është gjuha kryesore e perdorur ne këtë forum shqiptar.
 • Pineska Këtu mundeni të diskutoni për shumë gjëra të ndryshme.
 • Portali Shqiptar Online Portali shqiptar ju ofron forum, video, muzike, humor, lojra dhe bisedime të ndryshme.
 • Portali Studentor Portal qe castet me te merzitshme i shenderon ne me te lumtura
 • Proletari Shqiptar Proletari tribuna e zerit te padegjuar, revolucioni virtual.
 • Web site dhe forum Një forum i përgjithshëm
 • Zeri YT Uebfaqja ëshë forum e cila i ka shumë tema të ndryshme

Inter CAFFE

31 korisnika prisutno: 0 registrovanih i 31 senkica. Ulogovani: Nema
Filigranska kapija od stihova - Dejan Milenković
16.08.2019 22:52, tragalac@Umetnost
Muzika, tekst - moja omiljena pesma
14.06.2019 08:02, Sammir@Umetnost
Potrosacko drustvo iz vizure jednog potrosaca
14.06.2019 08:00, Sammir@Posao
Vicevi - Mujo, Haso, Lala, Sosa, plavuse i ostali
14.06.2019 07:53, Sammir@Opušteno
Dobro došli - predstavite se
14.06.2019 07:51, Sammir@Opušteno
Poezija - najlepsi stihovi
16.04.2019 08:23, tragalac@Umetnost
Preporuke za citanje - preporucite knjigu, zanimljivo stivo
18.03.2019 10:58, solium@Umetnost
Miroslav Mika Antic - neki pesnik iz Mokrina
12.03.2019 23:11, Maxa@Umetnost

Vesti

Vučić s Majom Pavlović: Pomoći ćemo da se reši problem

Sudar kod Kraljeva: Povređeno petoro mladih, dve devojke u teškom stanju

Ne zna se sudbina četiri hiljade Srba nestalih u ratovima devedesetih

Država povećala vlasnički udeo u Aerodromu "Nikola Tesla"

Nacrtana akcija Partizana: "Bukvalno me je pogodio u čelo" VIDEO

Hodžaj: Taksama usloviti Beograd za povlačenje priznanja

Lajčak: Realnost Kosova je da nije priznato od pet članica EU; Srbija ne bi trebala da potpisuje ugovor sa Evroazijskom unijom

Naslovi.net, 30.8.2019 13:22

Virtuelne razglednice

za rodjendan, godišnjicu braka, srećnu slavu, ženidbu, udaju, položen vozački, prijem u radni odnos...