• Agjencia NewMedia NEW MEDIA është një portal kosovar multimedial dhe agjenci marketingu. Në faqen tonë të internetit mund të gjeni gjithçka që ju nevojitet, nga informimi përmes lajmeve objektive në të gjitha fushat.
 • Albanian Mail Gazeta shqiptare në Britaninë e madhe dhe Irlandë.
 • Bota Sot Gazetë e përditshme shqiptare. Albanian Daily Newspaper.
 • Gazeta 55 Mund të lexoni lajmet e dites dhe gazeten në formatin PDF.
 • Gazeta Korrieri Mund të lexoni lajmet e gazetes dhe të informoheni mbi shqiperinë.
 • Gazeta Tema Gazete e perditshme e pavarur me lajme nga shqipëria dhe rajoni.
 • Information Center Kosova Information Center - është Qendra e parë dhe e vetme Informative e cila bënë shpërndarjen e informatave për të gjitha Bizneset dhe Vepimtaritë e ndryshme në Kosovë. Qëllimi i Kompanisë është krijimi i një ure lidhëse në mes të klientëve dhe Bizneseve në Kosovë
 • Koha Jonë Gazeta e perditshme e pavarur shqiptare. Këtu mundeni ta lexoni lajmin në internet.
 • Lajme shqip online Shqipmedia.com informon në mënyrë të shpejtë, të paanshme dhe profesionale.
 • Shekulli Online Gazete e perditshme. Në internet mundeni të i lexoni lajmet më të reja.
 • Shqiptarët në Skandinavi Komuniteti shqiptar në skandinavi, Albaner i Sverige, Albaner i Norge, Albaner i Denmark
 • Zeri i Popullit Gazetë e perditshme e Partise Socialiste.

Mali oglasi

Jasmina +382 67 242 676
Tivat, kod hotela Palma - izdajem apartmane na samoj obali.

Vesko 064/193-7051
Majstori za kompletnu adaptaciju objekata, stanova i lokala.

Jasmina 063/478-199
Veliki izbor kupaćih kostima - muških, ženskih i dečijih. Prodaja na veliko i malo.

Jovan Sosić 062/152-6664
Prodajem remontovane delove za traktore Rakovicu i IMT. Cena dogovor.

Andjelković +49 91 1502 277
Nemačka, pokrajina Bavarska - tražim radnike sa iskustvom za rad u restoranu, i sa urednim EU papirima.

Nada +382 30 350 562
Crna Gora, Bar, Susanj - izdavanje privatnog smeštaja - soba blizu plaže, novogradnja, povoljno.

Bagi 069/109-0580
Ostrvo Tasos - najjeftiniji jedistveni smeštaj.

Jasminka 064/574-2280
Izdajem komforne dvokrevetne sobe u banji Vrdnik.

Inter CAFFE

11 korisnika prisutno: 0 registrovanih i 11 senkica. Ulogovani: Nema (03:38)

Inter CAFFE servisi - vesti i najave u vezi foruma
Sre 08.10.2014 21:45, galeksic@www.inter.rs
Poezija - najlepsi stihovi
Sre 08.10.2014 15:34, Wind@Umetnost
Muzicki kutak - pjesme za prijatelje
Uto 07.10.2014 19:04, apprivoiser@Umetnost
Poznati ljudi i naš odraz u mislima poznatih
Pon 06.10.2014 23:42, majra@Umetnost
Neka je plemeniti bajram blagoslovljen!
Ned 05.10.2014 15:01, majra@www.inter.rs
Feng šui metod - preuređenje stana
Sub 04.10.2014 19:00, majra@Životni stil
Lepota reci i govora - upoznajmo makedonski jezik
Pet 03.10.2014 23:12, niko650@Umetnost
Knjiga nadahnuća - naše pesme, stihovi, skice
Čet 02.10.2014 20:19, Tea_012E@Umetnost

Virtuelne razglednice

za rodjendan, godišnjicu braka, srećnu slavu, ženidbu, udaju, položen vozački, prijem u radni odnos...